Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

W pierwszą niedzielę października na zaproszenie Equipes Notre-Dame przybyli do naszej parafii p. Jacek Kowalski i p. Henryk Kasperczak. Znamienici goście przy akompaniamencie dawnych instrumentów takich jak citola, lutnia czy teorba wykonali dla zgromadzonych w sali pod kościołem polskie utwory sięgające tekstem lub melodią epoki średniowiecza, renesansu i baroku, a także pieśni nawiązujące do tych epok. Każdy utwór został opatrzony barwnym komentarzem p. Jacka Kowalskiego - historyka sztuki i miłośnika poezji staropolskiej, który od lat tworzy i dzieli się z publicznością swą poezją i muzyką.
Dziękujemy Equipes Notre-Dame i Wojownikom Maryi za organizację koncertu, a panom Jackowi Kowalskiemu i Henrykowi Kasperczakowi za muzyczną podróż w czasie okraszoną piękną refleksją patriotyczno-religijną.
 
                                                                

 

 

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów