Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy sprawia, że większość z nas nie będzie mogła wziąć udziału w celebracjach Triduum Paschalnego w świątyni. Wiemy, że dla wielu z Was jest to smutne i bolesne doświadczenie, bo jakże przeżywać najważniejsze dni roku kościelnego nie uczestnicząc w tych pięknych, uroczystych liturgiach...

Zachęcamy, by te święte dni przeżyć w gronie rodzinnym, uczestnicząc duchowo w liturgiach transmitowanych w mediach. Poniżej umieszczamy materiały przygotowane przez Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej i Duszpasterstwo Akademickie Patmos Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, które pomogą nam w głębszym wejściu w tajemnicę Paschy Chrystusa.

Podajemy także linki do materiałów umieszczonych na stronie internetowej naszej diecezji i w innych serwisach internetowych.

Święta w domu - materiały liturgiczne diecezji legnickiej

Wielkanoc w domu - materiały Przewodnika Katolickiego

Materiały diecezjalne