Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 
 
   

Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy sprawia, że większość z nas nie będzie mogła wziąć udziału w celebracjach Triduum Paschalnego w świątyni. Wiemy, że dla wielu z Was jest to smutne i bolesne doświadczenie, bo jakże przeżywać najważniejsze dni roku kościelnego nie uczestnicząc w tych pięknych, uroczystych liturgiach...

Zachęcamy, by te święte dni przeżyć w gronie rodzinnym, uczestnicząc duchowo w liturgiach transmitowanych w mediach. Poniżej umieszczamy materiały przygotowane przez Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej i Duszpasterstwo Akademickie Patmos Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, które pomogą nam w głębszym wejściu w tajemnicę Paschy Chrystusa.

Podajemy także linki do materiałów umieszczonych na stronie internetowej naszej diecezji i w innych serwisach internetowych.

 

Święta w domu - materiały liturgiczne diecezji legnickiej

Wielkanoc w domu - materiały Przewodnika Katolickiego

Materiały diecezjalne

Materiały do filmów

Wielki Czwartek

 

Wielki Piątek

  

Wielka Sobota

  

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów