Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 
 
Umiłowani Siostry i Bracia, drodzy Parafianie!
Tegoroczną uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego przeżywamy w cieniu pandemii koronawirusa. Ograniczenia, środki ostrożności, skromność liturgii mogą mylnie sugerować jakoby blask Zmartwychwstania był w tym roku mniejszy, skromniejszy, mniej spektakularny, radość pustego grobu bardziej powściągliwa, a łaska Chrystusa nie tak obfita.
Wierzymy jednak głęboko, że Zmartwychwstały Pan przychodzi do nas "mimo drzwi zamkniętych" w pełni swego triumfu, rozlewa na nas ogrom swych łask i jak co roku daje nam całego siebie, bo jest Bogiem, który nie umie dawać trochę, od niechcenia, byle jak.
Życzymy, by Chrystus Zmartwychwstały znalazł miejsce w naszych sercach i rodzinach. Niech święto naszego zbawienia napełni nas pokojem i radością oraz kolejny raz utwierdzi nas w wierze i ufnej modlitwie o ustanie epidemii kierowanej do Zwycięzcy śmierci, piekła i szatana.
Dziękujemy również za wszelkie życzenia wielkanocne i wielkoczwartkowe.
Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!
                                                                                       Duszpasterze parafii
   

 

  

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów