Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

 
 
W sobotę 27. czerwca nasza wspólnota parafialna przeżywała uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym świątecznym dniu Słowo Boże głosił nam ksiądz prałat Zbigniew Skrobicki, były profesor i wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku. Czcigodny Gość sprawował również sumę odpustową i poprowadził procesję eucharystyczną wokół świątyni. 
Dziękujemy za wspólnotę modlitwy i pomoc księżom z dekanatu konińskiego I, asyście parafialnej, ministrantom, lektorom, psałterzystce, druhom strażakom z pocztem sztandarowym, dziewczynkom sypiącym kwiatki i chłopcom z naręczami kwiatów.
Niech nasza Patronka wyprasza ogrom łask i niebiańskich darów u Tronu Miłosierdzia Bożego dla całej naszej wspólnoty parafialnej, by wszyscy, którzy czystym sercem powierzają się Jej przemożnej opiece nieustannie doświadczali Jej macierzyńskiej opieki.

 

 

 

   

  

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów