W sobotę 27. czerwca nasza wspólnota parafialna przeżywała uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym świątecznym dniu Słowo Boże głosił nam ksiądz prałat Zbigniew Skrobicki, były profesor i wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku. Czcigodny Gość sprawował również sumę odpustową i poprowadził procesję eucharystyczną wokół świątyni.
Dziękujemy za wspólnotę modlitwy i pomoc księżom z dekanatu konińskiego I, asyście parafialnej, ministrantom, lektorom, psałterzystce, druhom strażakom z pocztem sztandarowym, dziewczynkom sypiącym kwiatki i chłopcom z naręczami kwiatów.
Niech nasza Patronka wyprasza ogrom łask i niebiańskich darów u Tronu Miłosierdzia Bożego dla całej naszej wspólnoty parafialnej, by wszyscy, którzy czystym sercem powierzają się Jej przemożnej opiece nieustannie doświadczali Jej macierzyńskiej opieki.