W czwartkowy wieczór nasza wspólnota parafialna spotkała się na czwartym tegorocznym nabożeństwie fatimskim. Modlitwie towarzyszyły intencje, jakie rodzi w sercach miesiąc sierpień, a zatem: uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej i setna rocznica Cudu nad Wisłą, czas zbioru plonów ziemi, miesiąc trzeźwości, pielgrzymki na Jasną Górę, w których uczestniczyli również Parafianie, dokonane w ostatnich tygodniach profanacje. Rozważania do tajemnic światła przygotowała nowa ekipa Notre Dame powstająca przy naszej parafii. Małżeństwa te zatroszczyły się także o udekorowanie figury Matki Bożej kwiatami i poprowadzenie procesji wokół świątyni.
Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy odpowiadając na wezwanie Pani Fatimskiej włączyli się w dzieło modlitwy wynagradzającej i zawierzyli Jej wszystko, zgodnie ze słowami pieśni: "Oddajemy, Tobie, Pani, swe rodziny, wolność swą i z różańcem w naszych rękach chcemy pełnić wolę Twą".