Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

 
 
W czwartkowy wieczór nasza wspólnota parafialna spotkała się na czwartym tegorocznym nabożeństwie fatimskim. Modlitwie towarzyszyły intencje, jakie rodzi w sercach miesiąc sierpień, a zatem: uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej i setna rocznica Cudu nad Wisłą, czas zbioru plonów ziemi, miesiąc trzeźwości, pielgrzymki na Jasną Górę, w których uczestniczyli również Parafianie, dokonane w ostatnich tygodniach profanacje. Rozważania do tajemnic światła przygotowała nowa ekipa Notre Dame powstająca przy naszej parafii. Małżeństwa te zatroszczyły się także o udekorowanie figury Matki Bożej kwiatami i poprowadzenie procesji wokół świątyni.
Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy odpowiadając na wezwanie Pani Fatimskiej włączyli się w dzieło modlitwy wynagradzającej i zawierzyli Jej wszystko, zgodnie ze słowami pieśni: "Oddajemy, Tobie, Pani, swe rodziny, wolność swą i z różańcem w naszych rękach chcemy pełnić wolę Twą".

 

 

 

  

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów