Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

 
 
 
W ostatnich dniach naszą Ojczyzną wstrząsają manifestacje osób sprzeciwiających się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego dotyczącemu niezgodności aborcji z przyczyn eugenicznych z Konstytucją RP. Orzeczenie to stało się również okazją do ataków na świątynie, zakłócania nabożeństw, dewastacji obiektów sakralnych i wulgarnych wypowiedzi.
Poniżej publikujemy materiały przedstawiające spojrzenie Kościoła na temat ludzkiego życia. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, spokojnego posłuchania argumentów Kościoła i rozsądnego zestawienia ich z własnymi poglądami, wynikającymi niekiedy ze szczerego przekonania o wyborze mniejszego zła.

 

Religijne, filozoficzne, prawne, biologiczne i społeczne argumenty przeciw aborcji

Otoczmy troską życie człowieka - list Episkopatu Polski

https://pro-life.pl/

Świadectwa

Materiały filmowe

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów