W związku z wprowadzeniem obostrzeń pozwalających na udział w nabożeństwach mniejszej liczbie wiernych zgodnie z zasadą 1 osoba/15 m2 we mszy świętej w kościele parafialnym mogą uczestniczyć 64 osoby, a w kaplicach tylko 5 osób. W praktyce pozwala to na udział w liturgii jedynie rodzinie zamawiającej mszę świętą.
W tej sytuacji podjęliśmy decyzję o tymczasowym zawieszeniu sprawowania mszy świętych w kaplicach filialnych w Głodnie i Szczepidle w kolejne niedziele grudnia aż do poprawy sytuacji.
Kierując się pragnieniem umożliwienia uczestnictwa w Eucharystii jak największej liczbie wiernych dokładamy dwie msze święte niedzielne w kościele parafialnym w Brzeźnie:
    o 10:00 - w intencji zamówionej w Szczepidle
    o 15:30 - w intencji zamówionej w Głodnie
Przed mszą świętą o 10:00 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach zamówionych w Szczepidle, a przed 15:30 za zmarłych polecanych w wypominkach zamówionych w Głodnie.
Przypominamy o konieczności zasłaniania nosa i ust oraz zachowywaniu odpowiednich odległości od pozostałych uczestników liturgii.

Wszystkich, którzy nie mogą dotrzeć do Brzeźna, a do kaplicy też mogliby się "nie załapać", prosimy o uczestnictwo w nabożeństwie za pośrednictwem mediów. Mamy nadzieję i modlimy się o szybki powrót do normalnego funkcjonowania naszej parafii.
Przypominamy o konieczności zasłonięcia ust i nosa przez uczestników liturgii, również posługujących.