Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

 

 

Zmartwychwstanie Chrystusa - najważniejsze wydarzenie w dziejach - paradoksalnie nie dokonuje się spektakularnie i zjawiskowo, by jeszcze raz ukazać nam miłość i pokorę Boga. Nie przytłacza sobą, nie staje przed tymi, którzy go skazali i wykonali wyrok z dumą zwycięzcy, lecz subtelnie ukazuje się i żyje w tych, którzy go umiłowali i to właśnie według porządku miłości - Marii Magdalenie, niewiastom, które były pod krzyżem do końca, Apostołom...

W niedzielę Zmartwychwstania życzymy wszystkim Parafianom i Gościom, by i w naszym życiu Chrystus żył i działał w swej pokornej miłości, błogosławił i w życiowych Wielkich Piątkach dodawał sił i nadziei na Wielkanocny poranek. Szczęść Boże

Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za ofiary na kwiaty do dekoracji świątyni. Za wykonanie ciemnicy i grobu Pańskiego bardzo dziękujemy: p. Annie Mirkiewicz, p. Aleksandrze Kwiatkowskiej, p. Weronice Jance, p. Waldemarowi Wawrzyniakowi, panu Kościelnemu, p. Waldemarowi Walczakowi, p. Michałowi Olaszewskiemu, p. Kacprowi Radoszewskiemu, p. Danielowi Szymczakowi.

Słowo wdzięczności kierujemy także pod adresem ministrantów oraz wszystkich, którzy pełnili w Triduum zaszczytną funkcję lektora i psałterzysty.

          

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów