Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

 

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 2018

 

"Zróbcie Mu miejsce, Pan idzie z nieba". W uroczystość Bożego Ciała po raz kolejny przypominaliśmy sobie prawdę o miłości i bliskości Boga wobec każdego człowieka, miłości i bliskości, które kazały Panu pozostać z nami pod postaciami chleba i wina - Ciała i Krwi.

Po uroczystej mszy świętej celebrowanej przez księdza Proboszcza, podczas której dzieci z klasy czwartej przeżywały swoją komunię rocznicową, wyruszyła procesja eucharystyczna ulicami naszej parafii będąca wyrazem naszej wiary i przywiązania do tradycji katolickiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i bezpiecznego przebiegu uroczystości: ministrantom, chórowi, asyście, druhom strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom, osobom, które wykonały ołtarze, odpowiedzialnym za nagłośnienie i wszystkim uczestnikom mszy świętej i procesji. 

 

             

         

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów