Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 2018

"Zróbcie Mu miejsce, Pan idzie z nieba". W uroczystość Bożego Ciała po raz kolejny przypominaliśmy sobie prawdę o miłości i bliskości Boga wobec każdego człowieka, miłości i bliskości, które kazały Panu pozostać z nami pod postaciami chleba i wina - Ciała i Krwi.

Po uroczystej mszy świętej celebrowanej przez księdza Proboszcza, podczas której dzieci z klasy czwartej przeżywały swoją komunię rocznicową, wyruszyła procesja eucharystyczna ulicami naszej parafii będąca wyrazem naszej wiary i przywiązania do tradycji katolickiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i bezpiecznego przebiegu uroczystości: ministrantom, chórowi, asyście, druhom strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, chłopcom, osobom, które wykonały ołtarze, odpowiedzialnym za nagłośnienie i wszystkim uczestnikom mszy świętej i procesji.