Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

 

Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

W środę nasza wspólnota parafialna przeżywała doroczną uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Sumie odpustowej przewodniczył, wygłosił Słowo Boże i poprowadził procesję eucharystyczną ks. dr Krzysztof Kamiński, dyrektor Biblioteki Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku i wikariusz parafii Lubraniec. W swym rozważaniu skupił się na czytaniach biblijnych, roli Matki Bożej w naszym życiu i symbolice ikony naszej Patronki.

Dziękujemy za udział w liturgii odpustowej kapłanom, asyście, chórowi, dziewczynkom sypiącym kwiatki, druhom strażakom z pocztem sztandarowym, ministrantom, panom kościelnemu i organiście, naszym parafianom i gościom.

Niech Matka Boża Nieustającej Pomocy darzy nas wszystkich swą czułą opieką.

O ikonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Zdjęcia dzięki uprzejmości p. Eweliny Galor

 

             

         

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów