Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

 

Odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy - 27. czerwca 2017 r.

 

We wtorek nasza wspólnota parafialna przeżywała doroczną uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Sumie odpustowej przewodniczył, wygłosił Słowo Boże i poprowadził procesję eucharystyczną ks. kanonik Marcin Filas, prokurator Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku, odpowiedzialny za materialne funkcjonowanie najstarszego polskiego seminarium. W homilii zwrócił uwagę, byśmy nie tylko zasypywali Matkę Bożą naszymi prośbami, ale także uczyli się postawy dziękczynienia, wdzięczności i dostrzegania w swoim życiu dobra, którego doświadczamy.

Dziękujemy za udział w liturgii odpustowej kapłanom, asyście, chórowi, dziewczynkom i chłopcom w albach, pocztom sztandarowym, ministrantom, panom kościelnemu i organiści, naszym parafianom i gościom.

Niech Matka Boża Nieustającej Pomocy darzy nas wszystkich swą czułą opieką.

O ikonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

             

         

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów