Porządek nabożeństw

Niedziela i święta:
8:00 | 11:30 | 17:00

Święta zniesione:
8:00 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Dni powszednie:
7:30 | 18:00(lato) | 17:00(zima)

Kaplica w Głodnie
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

Kaplica w Szczepidle
Niedziela i święta: 10:00
Święta zniesione: 16:30(lato) | 15:30(zima)

   

Nasi Parafianie na Pieszej Pielgrzymce Konińskiej na Jasną Górę

 W dniach 07-13 sierpnia miała miejsce 27. Piesza Pielgrzymka Konińska na Jasną Górę. Jak co roku brała w niej udział grupa kilkunastu naszych Parafian, niosących do tronu Matki Bożej dziękczynienia i prośby naszej wspólnoty parafialnej.

Pielgrzymka jest wspaniałym czasem spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem. Pozwala wejrzeć wgłąb siebie, zmierzyć się ze swoimi słabościami i niedogodnościami wędrówki. Otwiera serce, uszy i oczy na bezinteresowne dobro, którego doświadczamy od napotkanych osób, dzielących się posiłkiem, kawałkiem podłogi, talentami i rozterkami życiowymi.

Dziękujemy wszystkim Parafianom za wejście na pątniczy szlak. Bóg zapłać tym, którzy podjęli nas posiłkiem czy noclegiem (zwłaszcza naszym kochanym Paniom, które przygotowały posiłek w Potażnikach).

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w pielgrzymce już za rok!

 

 

             

         

 

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Brzeźno, ul.Konińska 10
62-513 Krzymów